Nauczycielu! Animatorze!

Weź udział w konkursie, darmowych warsztatach i spotkaniach inspiracyjnych, zaprojektuj działanie i zdobądź 7 tysięcy złotych na jego realizację (nie wymagamy wkładu własnego)!

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach zaprasza nauczycieli, animatorów i edukatorów kulturowych do konkursu na inicjatywy edukacji kulturowej prowadzonej na rzecz dzieci i młodzieży w województwie śląskim.

Oprócz wsparcia finansowanego, oferujemy:

  • udział w wojewódzkim projekcie,
  • obecność w ogólnopolskiej bazie i sieci edukatorów kulturowych,
  • certyfikaty udziału w warsztatach,
  • kontakt z ekspertami ze sfer kultury i oświaty.

Konkurs jest częścią projektu pn. operatorkultury.pl, realizowanego w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury "Bardzo Młoda Kultura", którego wojewódzkim operatorem na lata 2016 - 2018 jest Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach

Szukamy osób, które połączą edukację szkolną i pozaszkolną z edukacją kulturową prowadzoną na rzecz dzieci i młodzieży, promując cenione społecznie umiejętności i postawy: współpracę i kompetencje komunikacyjne. A więc wartości podstawowe dla założeń organizacji oświatowych i kulturowych. Swoim doświadczeniem podzielą się metodycy i praktycy wartościowych działań edukacji kulturowej, które łączą sektor oświaty i kultury. Konkurs to doskonały sposób, by wspólnie z ROK Katowice edukować kulturowo swoją społeczność lokalną!

Uczestnikom konkursu gwarantujemy indywidualne wsparcie merytoryczne. Ważna jest dla nas otwartość i zaangażowanie!

 

REGULAMIN KONKURSU - AKTUALIZACJA REGULAMINU 27.04.2016!

PROJEKT UMOWY Z PARTNERSTWEM

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO KONKURSU

Masz jakieś uwagi co do powyższych dokumentów? Skontaktuj się z Aleksandrem Lysko:

  • tel. (32) 2017-770 lub (32) 2017-761
  • e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wolisz wypowiedzieć się anonimowo? Zrób to za pomocą dedykowanego formularza.